Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Поринути у джаз на Borjomi Jazz Bus: 405 км, 450 композицій та 1 600 меломанів на борту!

За 5 днів музичної події Leopolis Jazz Fest у Львові на рухомій сцені Borjomi Jazz Bus 1 600 шанувальників джазу прослухали 450 джазових композицій від 6 джаз-бендів та подолали 405 км історичними вуличками міста Лева.

Вже п’ятий рік поспіль в кінці червня Львовом курсував легендарний Borjomi Jazz Bus. Як і завжди, цього літа рухома сцена була вкрай популярною – кожна поїздка набирала максимальну кількість пасажирів, не залишаючи ні одного вільного місця. За 5 днів Borjomi Jazz Bus відвідало близько 1 600 меломанів, серед яких і відомі діджеї, радіоведучі та музичні критики. Цього року маршрут був подовжений на 3 км – з 6 до 9 км, та тривав 45 хв.

Щогодини автобус долав 9 км звивистого маршруту, стартуючи з центру міста на площі Адама Міцкевича, а українські гурти виконували близько 10 джазових композицій. Святковий настрій на даху автобуса створювали сучасні українські гурти Notka Band (Львів), RandomSky (Львів),  Play Jam Trio (Харків), Dizzy Spell Jazz Band (Львів), дует VaBank  (Львів) та саксофоніст Богдан Харченко (Маріуполь).

Шанувальники джазу заряджалися не тільки енергією джазу, а й водою Borjomi – всього було випито майже 2 000 пляшок.
Відвідувачі охоче ділились враженнями та фото в соцмережах із хештегом #BorjomiBus.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: