Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Пашинян заявив, що підписав з Путіним і Алієвим документ про припинення війни в Карабасі

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян повідомив, що підписав заяву з президентом Росії Володимиром Путіним і президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим про припинення війни в Нагірному Карабасі. Про це він написав у Facebook.

«Я прийняв важке, надзвичайно важке рішення для себе і для всіх нас. Я підписав заяву з президентами Росії і Азербайджану про припинення карабаської війни о 01:00. Текст вже опублікованої заяви є невимовно болючим для мене особисто і для нашого народу», – написав Пашинян.

Прем’єр зазначив, що прийняв це рішення в результаті глибокого аналізу військової ситуації і оцінки людей, які найкраще її знають. На його думку, це «найкраще можливе рішення ситуації, що склалася».

Він пообіцяв дати детальну інформацію в найближчі дні.

«Це не перемога, але і не поразка, поки ви не визнаєте себе переможеним. Ми ніколи не визнаємо себе переможеними, і це повинно стати початком нашої ери національного єднання і відродження», – зазначив Пашинян.

Прем’єр заявив, що встає на коліна перед усіма жертвами війни.

«Схиляюся перед усіма нашими солдатами, генералами, волонтерами, які захищали батьківщину. Ми боролися до кінця. І ми переможемо. Арцах стоїть. Хай живе Вірменія», – резюмував Пашинян.

https://www.facebook.com/nikol.pashinyan/posts/2807204759599901

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: