Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Парубій оголосив про припинення існування коаліції

Коаліція Верховної Ради України припинила своє існування. Про це під час засідання Верховної Ради заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

«Сьогодні коаліція депутатської фракції «Європейська Україна» у Верховній Раді VIII скликання припинила свою діяльність. Згідно з положеннями ч. 7 ст. 83 Конституції України, протягом одного місяця з сьогоднішнього дня, з дня припинення діяльності коаліції у Верховній Раді, повинна бути сформована нова коаліція», – сказав Парубій.

Також він закликав розпочати обговорення створення нової коаліції.

«Закликаю представників усіх фракцій і груп почати консультації з приводу формування нової коаліції. І давайте визнаємо, це була хороша коаліція. Вітаю всіх, колеги, з спільною роботою», – додав Парубій.

Перед цим, голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак повідомив, що фракція виходить з коаліції.

«Ми заявляємо про вихід з діючої коаліції, припинення її діяльності 17 травня 2019 року і про ініціативу формування нової коаліції з новим порядком денним. Згідно з Конституцією, протягом 30 днів буде формуватися нова коаліція. НФ закликає фракції державницької ідеології негайно розпочати консультації щодо підготовки нової коаліційної угоди з новим планом дій», – сказав Бурбак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: