Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Panivalkova представлять українську музику в Європі

Panivalkova виступлять в середньовічній церкві в Нідерландах.

Жіноче тріо Panivalkova їде в Європу, щоб представити українську музику на світовому рівні. Гурт візьме участь у європейській музичній платформі Eurosonic Noorderslag (ESNS), яка проходить в Гронінгені, Нідерланди.

Захід ESNS дозволяє музикантам з різних країн світу потрапити на міжнародну музичну сцену. В цьому році в його лайнапі представлено понад 300 артистів з 32 країн. Сам по собі Eurosonic є величезним майданчиком для зустрічі фестивальних промоутерів, музичних агентів, букерів та інших фахівців сфери. Щорічно подію відвідує близько 4 тисяч делегатів з усього світу. В рамках Eurosonic вже виступали всесвітньо відомі артисти Hozier, Mando Diao, The Libertines, Franz Ferdinand, Balthazar, James Blake, Jessie Ware.

Panivalkova — єдиний учасник від України в цьому році. Їх виступи відбудуться 18 і 19 січня в середньовічній церкві Der Aa-Kerk і на сцені Grand Theatre Гронінгена відповідно. А вже 21 січня тріо виступить в Берліні у клубі Prachtwerk. Нагадаємо, що в 2017-му році Panivalkova вже виступали в німецькій столиці в рамках свого європейського туру і двічі зібрали солд-аут.

Panivalkova — унікальне жіноче тріо з України. У творчості дівчата віддають перевагу жанровій багатомовності і характеризують свою музику як “чуттєвий мінімалізм”. Дебютний ЕР групи “Панівалькова” вийшов в 2014 році. За ним послідували презентація кліпу на хітову композицію “Крейзі Нікіта” (2015), а також виступи на головних українських фестивалях (Файне Місто, ZaxidFest, Z-Games, Koktebel Jazz Festival, ГОГОЛЬFEST і т.д.) і телевізійному шоу Х-Фактор. У 2017 році Panivalkova взяли участь в національному відборі на Євробачення. За плечима Панівалькової – успішний європейський тур і кілька турів по Україні, а в записі їх останньої пісні “Космополітік” було задіяно понад 50 учасників, серед яких — українські музиканти і відомий індійський мультиінструменталіст Дрю Нанку.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: