Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Об’єкти Хортиці розглядаються для включення до програми «Велика реставрація» – МКІП

Об’єкти, які розташовані на острові Хортиця у Запоріжжі, розглядаються для включення до програми «Велика реставрація». Про це сказала заступниця міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко під час дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє», повідомляє пресслужба МКІП.

«Хортиця – це місце слави, звитяги козацтва та демократії. Але на сьогодні треба вирішувати питання фінансування та відбудови об’єктів культурної спадщини, які розташовані на острові. Поки ми не вирішимо базові речі, то про символи Хортиці можна тільки говорити і мріяти. Об’єкти, які розташовані на острові Хортиця, розглядаються для включення до переліку об’єктів, що фінансуватимуться в межах програми «Велика реставрація». Я сподіваюся, що ця робота буде зроблена», – сказала Фоменко.

МКІП завершило 2 квітня перше приймання заявок на участь у відборі проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, які будуть реалізовані в межах програми «Велике будівництво». Відбір проведе експертна група за допомогою оцінювання та складення рейтингу проєктів упродовж 30 календарних днів від дати отримання документів у повному обсязі від організаційної групи.

У межах програми упродовж трьох років планується відреставрувати та добудувати близько 150 культурних пам’яток в усіх регіонах України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: