Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
UKRAINE - 2021/12/01: In this photo illustration, a phone screen shows a text that says Omicron COVID-19 in front of a map displaying the location of the worst hit areas of Covid-19. (Photo Illustration by Mykola Tys/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

Нежить, головний біль і втома. У МОЗ виокремили симптоми «Омікрону»

Міністерство охорони здоровʼя України виокремило головні симптоми нового штаму «Омікрон», які найчастіше трапляються у хворих на цей варіант COVID-19.

За даними МОЗ, у 73% хворих на «Омікрон» спостерігається нежить, у 67,5% – головний біль, а у 63,5% – утома. Також у 60% випадків в інфікованих людей зʼявляється біль у горлі та чхання.

Водночас попередні дослідження не виявили суттєвих відмінностей симптоматики, як порівняти зі штамом «Дельта». У хворих на «Омікрон» також спостерігається кашель (43,5%), хриплий голос (35,7%), озноб (30%), лихоманка (29,4%), а також втрата або спотворення нюху й смаку (23,7%).

У МОЗ наголошують, що попри те, що симптоми «Омікрону» здаються схожими на застуду, новий штам може спричиняти тривалі наслідки для здоров’я, госпіталізацію та летальні випадки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: