Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Нацполіція планує закупити 80 спецавтомобілів для перевезення осіб, утримуваних в ІТТ

Сергій КнязєвУ департамент комунікації Національної поліції України пояснюють, що це дасть можливість забезпечити права людей, поміщених до ізоляторів тимчасового тримання (ІТТ), відповідно до європейських стандартів. Зараз відомство вже закупило близько півсотні таких спец автомобілів. Про це повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв сьогодні, 17 липня, під час відеоселекторної наради за участі керівників обласних підрозділів.

За словами Сергія Князєва, в Нацполіції підвищено мінімальний рівень грошового забезпечення для рядових поліцейських. Відтак цей фактор дасть змогу більш якісно укомплектувати новими кандидатами ізолятори тимчасового тримання та конвойні підрозділи.

«Ізолятори тимчасового тримання та конвойні підрозділи мають твердий графік чергувань. Це в комплексі із нормальним грошовим забезпеченням повинно привабити молодь», – зазначив Сергій Князєв.

Водночас глава Нацполіції зазначив, що зараз триває робота по матеріально-технічному забезпеченню ІТТ. Зокрема, упродовж минулого року відомство закупило 45 спецавтомоблів, оснащених за європейськими стандартами.

«Цього року планується закупити 80 автомобілів для перевезення затриманих та взятих під варту осіб. Спецтранспорт буде направлено в регіони», – повідомив Голова Нацполіції, наголосивши, що керівники обласних підрозділів поліції несуть особисту відповідальність за організацію та контроль роботи ізоляторів тимчасового тримання і конвойних підрозділів.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: