Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Найбільший в Україні фестиваль класичної музики під відкритим небом пройде у «Замку-музеї Радомисль»

Кращі виконавці класичної музики з’їдуться 23-24 червня 2018 року на V Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба», що пройде в історико-культурному комплексі «Замок-музей Радомисль». В ці дні під відкритим небом у виконанні майстрів будуть звучати геніальні твори польського композитора Фредеріка Шопена.

Фестиваль, який за останні роки став одним з найбільш масштабних заходів такого роду в країні, традиційно проводиться в рамках культурного проекту «Віа Регіа» під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні. Особливу популярність він заслужив серед творчої інтелігенції, представників дипломатичних місій іноземних держав, поціновувачів класичної музики з різних країн.

За словами ініціатора фестивалю, засновниці історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» Ольги Богомолець, «Музика Шопена просто неба» — один з елементів розвитку культурної дипломатії — єднання країн та народів навколо вічних цінностей, одною з яких, без сумніву, є і класична музика.

Проведення таких заходів, на її думку, покращує імідж України в дипломатичних колах, допомагає в дружній, неформальній обстановці шукати шляхи розв’язання спірних моментів та протиріч, які неминуче виникають навіть між найбільш близькими та дружніми державами.

Сам фестиваль проходитиме у форматі марафону — 23 – 24 червня. У ландшафтному парку на Острові закоханих перед поважними гостями виступлять як відомі віртуози, так і юні таланти – діти-піаністи з усієї України – Луцька, Краматорська, Вінниці, Харкова, Києва, Житомира.

Також, цього року у фестивалі братимуть участь солісти Національної філармонії України – Інна Порошина, Лариса Деордієва, лауреат та призер міжнародних конкурсів Тетяна Шафран.

Послухати геніальні вальси, полонези, сонати і ноктюрни приїдуть посли багатьох держав, політики, діячі культури та мистецтва, спортсмени та журналісти.

Цього року свято класичної музики обіцяє бути надзвичайним, сповненим приємних несподіванок. На випадок сюрпризів від природи у вигляді дощу – організаторами підготовлені дві криті локації прямо у Замку-музеї.

І так само, як завжди – V міжнародний фестиваль також буде благодійним. Кошти від продажу квитків підуть на підтримку родин тих, хто загинув, захищаючи Україну під час Революції Гідності та війни на Сході України.

Приєднуйтеся до свята та відчуйте неймовірні почуття, які виникають від поєднання творів Шопена з красою природи просто неба!

Програма V Міжнародного фестивалю «Музика Шопена просто неба»
Перший день: 23.06.2018 р.
12.00 – 12.30 – урочисте відкриття Ювілейного фестивалю.
12.30 – 14.30 – Концертна програма (додається окремо).
14.20 – 15.15. – Антракт.
15.00 – 17.15 – Продовження Концертної програми.
17.15-17.30 – Нагородження виконавців почесними гостями і організаторами фестивалю.

Другий день: 24.06.2018 р.
12.00 – 12.10 –відкриття другого дня фестивалю.
12.10 – 14.00 – Концертна програма (додається окремо).
14.00 – 15.00. – Антракт.
15.00 – 17.00 – Продовження Концертної програми.
17.00-17.30 – Нагородження виконавців почесними гостями і організаторами фестивалю. Урочисте завершення Ювілейного фестивалю.

Для акредитації ЗМІ, будь ласка, повідомте або надішліть свої дані.
Контакти: [email protected] , тел.: 067 504 59 08

Місце проведення: Замок-музей «Радомисль», Житомирська обл., м. Радомишль, вул. Плетенецька, 15

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: