Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

На шахтах «Львіввугілля» відключили світло, почалося затоплення

Голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець заявив в Facebook про надзвичайну ситуацію на шести шахтах держпідприємства «Львіввугілля».

За його словами, в ніч з 22 на 23 грудня на них вимкнули електроенергію.

«Знеструмлено підйоми, водовідливи, вентилятори головного провітрювання. На всіх шести шахтах втрачений контроль за рудничою атмосферою, йде затоплення», – написав глава профспілки.

Він зазначив, що відключення шахт від електроенергії сталося через «нездійсненних вимог» з боку районної електромережі оплатити заздалегідь 22 млн грн з грудня 2019 року по січень 2020 року.

«Зрозуміло, шахтарі не в змозі виконати подібні вимоги через відсутність коштів, накопичених перед ними боргів не тільки по зарплаті, але і за відвантажене вугілля. Тільки ПАТ «Центренерго» заборгувало гірникам «Львіввугілля» 92 млн грн, не сплативши ні копійки за вугілля, відвантажене в жовтні, листопаді, грудні», – написав Волинець.

Він підкреслив, що подібної ситуації ще не було в історії енергетичної і вугільної галузей. За словами голови профспілки, таким чином цілеспрямовано знищують вугледобувні підприємства України.

«І це в той час, коли в інтересах діячів від бізнесу за підтримки голови енергетичного комітету ВР Андрія Геруса і сприяння міністра енергетики Олексія Оржель, інших представників органів влади, триває поставка і закупівля електроенергії вугілля з країни-агресора Росії», – зазначив Волинець.

Він додав, що профспілка заявить президенту і прем’єр-міністру про необхідність термінових заходів для реагування на «надзвичайну, штучно створену вищими чиновниками» ситуацію.

‼️Надзвичайна ситуація‼️В ніч з 22 на 23 грудня вимкнено електроенергію на всіх 6 шахтах ДП «Львіввугілля»….

Опубліковано Mykhailo Volynets Неділя, 22 грудня 2019 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: