Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

На Хмельниччині рятувальники отримали нову пожежно-рятувальну техніку та сертифікати на службове житло

На Хмельниччині рятувальники отримали нову пожежно-рятувальну техніку та сертифікати на службове житло26 січня у Хмельницькому, за участі Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна відбулася урочиста церемонія передачі нової пожежно–рятувальної техніки та обладнання для рятувальників Головного управління ДСНС у Хмельницькій області. Цього ж дня, як зазначають на офіційному сайті державної служби України з надзвичайних ситуацій, 39 родин працівників обласної Служби порятунку одночасно отримали сертифікати на службове житло.

Привітав присутніх Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, який зауважив, що сьогоднішній візит до підрозділу ДСНС у Хмельницькій області на початку року не випадковий.

«Цією подією ми підкреслюємо, що новий 2018 рік – це рік суттєвого зростання Державної служби з надзвичайних ситуацій. Особливу увагу ми приділяємо підвищенню грошового забезпечення для особового складу, переоснащенню підрозділів та новим проектам, які ми розпочнемо реалізовувати найближчим часом. Вже в цьому році Україна отримає перший передовий мобільний загін вертолітної служби реагування. Це дозволить перейти нам на новий якісний рівень забезпечення безпеки в державі», – зазначив Глава МВС.

У свою чергу, Голова ДСНС України Микола Чечоткін зауважив, що ця подія є результатом ефективності запроваджених Урядом реформ.

«Ми впевнено рухаємося вперед на шляху реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій. Повільно, долаючи перешкоди, але рухаємося. І будемо ще більше працювати над тим, щоб забезпечити підрозділи новою технікою і підвищити соціальні стандарти рятувальників. В 2017-му нам вдалося зробити неможливе – двічі протягом року підняти заробітну плату та грошове забезпечення українським рятувальникам. Я впевнений, що зворотного шляху у нас немає. Тож, тільки вперед!», – наголосив Микола Чечоткін.

Після вітального слова Глава МВС та Голова ДСНС вручили рятувальникам ключі від 5 пожежно-рятувальних автомобілів на базі автомобіля МАЗ, загальною вартістю 23 млн. 070 тис 600 грн., піротехнічний автомобіль «Renault-Master» вартістю 136 тис 080 грн. та Водолазно-піротехнічний пікап марки «ZXAUTO» вартістю 573 тис. 668 грн.

Крім того, підрозділи ДСНС області отримали ключі від гідравлічного підйомника на базі шасі КАМАЗ від Хмельницького міського голови, 2 надувних намети для пункту управління та електростанцію від Голови Хмельницької ОДА, а також відновлений після роботи в зоні АТО екскаватор та ще одну електростанцію від Хмельницької обласної ради.

Під час заходу відбулася також і церемонія нагородження особового складу. Так, за сміливі і рішучі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, високу професійну майстерність, а також сумлінне виконання службових обов’язків Арсен Аваков та Микола Чечоткін вручили рятувальникам Хмельниччини відомчі нагороди.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: