Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

МВС: у справі 2 травня винесено один вирок

У справі про трагедію 2 травня в Одесі, яка розслідується п’ять років, винесено один вирок. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє прес-служба МВС.

«В кримінальному провадженні щодо трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року щодо однієї особи, яка визнала вину у вчиненому злочині (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності) винесено обвинувальний вирок. До суду направлено обвинувальні акти щодо 3 осіб», – сказав Сергій Яровий.

Також Сергій Яровий зазначив, що за період з 2017 року по теперішній час, у вказаному кримінальному провадженні допитано у якості свідків 1109 осіб, проведено додаткові допити 13 потерпілих.

«Опрацьовано понад 1500 відео файлів, наданих  ТРК та свідками, загальним об’ємом понад 2 Тб. За результатом, складено 222 протоколи огляду фото та відео матеріалів», – додав Сергій Яровий.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває. Продовжуються огляди і систематизація відео файлів, встановлення свідків і очевидців та їх допити. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: