Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

МОЗ запустило сайт про вакцинацію проти коронавірусу в Україні

Міністерство охорони здоров’я запустило сайт про вакцинацію проти коронавірусної хвороби в України. Там є інформація про етапи вакцинації, пріоритетні групи, а також препарати, на які очікує Україна.

Новий сайт є офіційним джерелом інформації про вакцинацію.

На ньому можна знайти базову інформацію про те, що таке COVID-19 та вірус SARS-CoV-2. Також там вказують етапи вакцинації та групи людей, які першими претендуватимуть на щеплення. За даними сайту, на першому етапі мають вакцинувати 367 тисяч людей.

Розповідається про те, де можна буде зробити щеплення, на які вакцини очікує Україна, як препарати необхідно зберігати, а також про підготовку персоналу для вакцинації.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що перша версія сайту містить базову інформацію, а також має налаштування для людей із порушенням зору. До кінця лютого обіцяють розширити функціонал порталу та створити мобільну версію.

«Після оновлення сайт буде розділений на дві частини. Одна міститиме інформацію для широкої аудиторії, а друга  спеціалізовану інформацію для медичних працівників», — сказав Степанов.

Після початку імунізації на сайті буде статистика про перебіг вакцинацію в Україні. Обіцяють, що всі дані будуть оновлюватися майже в режимі реального часу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: