Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Міненерговугілля розширює співпрацю з Європейським інвестиційним банком

ВугілляЗаступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку, повідомляє прес-служба Міненерговугілля.

Під час зустрічі обговорили стан реалізації спільних з ЄІБ проектів. Йшлося про діючі проекти ДП «НЕК «Укренерго» в електроенергетичному комплексі та проект реабілітації гідроелектростанцій ПрАТ «Укргідроенерго». Контракти в рамках проектів укладаються за результатами проведення міжнародних конкурсних торгів.

Наталія Бойко зазначила про важливість підтримки ЄІБ для реалізації проектів, які сприятимуть балансуванню в енергосистемі України та зміцненню енергетичної безпеки. Також повідомила про підготовку Плану заходів з реалізації Енергетичної стратегії до 2035 року, який передбачає реалізацію проектів за підтримки міжнародних фінансових організацій.

Учасники зустрічі обговорили напрямки подальшої співпраці з реалізації нових проектів, зокрема підготовку проекту «Програма покращення надійності підстанцій», яким передбачено автоматизацію 12 підстанцій Дніпровської ЕС, впровадження на підстанціях автоматизованих систем керування технологічними процесами.

Представники ЄІБ позитивно характеризували процес впровадження спільних проектів в енергетичній сфері та повідомили про наміри щодо фінансування нового проекту «Програма покращення надійності підстанцій».

У зустрічі взяли участь генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міненерговугілля Віталій Кушніров та директор з інвестицій та стратегії ДП «НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Фото rbc.ua.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: