Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Мерія закликає мешканців Львова не купувати квартири в ПрАТ «Ірокс»

Мерія закликає мешканців Львова не купувати квартири в ПрАТ «Ірокс»На території міста Львова активно та системно здійснюється будівництво багатоквартирних житлових будинків. У більшості випадків це будівництво здійснюється відповідно до вимог чинного містобудівного законодавства. Львівська міська рада та її виконавчі органи в межах повноважень всіляко підтримують забудовників. Однак у Львові є ряд незаконних дій з боку підприємців, які протиправно здійснюють будівництво багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Серед них, як зазначають в офіційному повідомленні на сайті Львівської міськради, ПрАт «Ірокс».

ПрАТ «Ірокс» протягом багатьох років проводить протиправне будівництво багатоповерхових будинків на вул. Антонича-Майданній; вул. Шевченка, 418; вул. Тернопільській, 42. Ці будівництва ведуться без документів на землекористування, без відповідних наданих умов та обмежень, інших дозвільних документів.

Тому, мерія застерігає мешканців Львова від придбання квартир на трьох об’єктах на вул. Антонича-Майданній; вул. Шевченка, 418; вул. Тернопільській, 42. Оскільки будівництво здійснює ПрАТ «Ірокс» без жодних дозвільних документів, тому люди, які придбають житло у цих будинках, не матимуть змоги оформити право власності на житло і будуть змушені звертатися до суду.

По всіх об’єктах ПрАТ «Ірокс» відкриті кримінальні провадження в судах.

Фото news.karpaty.rocks.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: