Спорт

Ліга націй 2018/19

Ліга націй УЄФА 2018–2019 — перший турнір Ліги націй УЄФА, що пройде у 2018–2019 роках за участю чоловічих збірних команд 55 членів асоціацій УЄФА. Груповий етап проходитиме з вересня по листопад 2018 року, а в червні 2019 року пройде фінал чотирьох, в якому визначиться переможець турніру. Також турнір буде слугувати частиною кваліфікації до Євро-2020, за результатами якої на турнір потраплять чотири з двадцяти чотирьох учасників.

Перший тур

Четвер, 6 вересня

Ліга А
21:45 Група А1 Німеччина – Франція 0:0

Ліга B
21:45 Група B1 Чехія – Україна 1:2
21:45 Група B4 Уельс – Ірландія 4:1

Ліга C
21:45 Група С3 Словенія – Болгарія 1:2
21:45 Група С3 Норвегія – Кіпр 2:0

Ліга D
17:00 Група D1 Казахстан – Грузія 0:2
21:45 Група D1 Латвія – Андорра 0:0
21:45 Група D4 Вірменія – Ліхтенштейн 2:1
21:45 Група D4 Гібралтар – КЮР Македонія 0:2

П’ятниця, 7 вересня

Ліга А
21:45 Група A3 Італія – Польща

Ліга B
21:45 Група D2 Туреччина – Росія

Ліга C
21:45 Група C1 Албанія – Ізраїль
21:45 Група С4 Литва – Сербія
21:45 Група С4 Румунія – Чорногорія

Ліга D
19:00 Група D3 Азербайджан – Косово
21:45 Група D3 Фарерські острови – Мальта

Субота, 8 вересня

Ліга А
19:00 Група A2 Швейцарія – Ісландія
21:45 Група A4 Англія – Іспанія

Ліга B
16:00 Група B3 Північна Ірландія – Боснія і Герцеговина

Ліга C
19:00 Група С2 Фінляндія – Угорщина
21:45 Група С2 Естонія – Греція

Ліга D
19:00 Група D2 Білорусь – Сан-Марино
21:45 Група D2 Люксембург – Молдова

Другий тур

Неділя, 9 вересня

Ліга А
21:45 Група A1 Франція – Нідерланди

Ліга B
16:00 Група B1 Україна – Словаччина
19:00 Група B4 Данія – Уельс

Ліга C
19:00 Група C3 Болгарія – Норвегія
21:45 Група C3 Кіпр – Словенія

Ліга D
19:00 Група D1 Грузія – Латвія
19:00 Група D4 КЮР Македонія – Вірменія
21:45 Група D4 Ліхтенштейн – Гібралтар

Понеділок, 10 вересня

Ліга А
21:45 Група A3 Португалія – Італія

Ліга B
21:45 Група B2 Швеція – Туреччина

Ліга C
21:45 Група C1 Шотландія – Албанія
21:45 Група C4 Сербія – Румунія
21:45 Група C4 Чорногорія – Литва

Ліга D
21:45 Група D1 Андорра – Казахстан
21:45 Група D3 Косово – Фарерські острови
21:45 Група D3 Мальта – Азербайджан

Вівторок, 11 вересня

Ліга А
21:45 Група A2 Ісландія – Бельгія
21:45 Група A4 Іспанія – Хорватія

Ліга B
21:45 Група B3 Боснія і Герцеговина – Австрія

Ліга C
21:45 Група C2 Угорщина – Греція
21:45 Група C2 Фінляндія – Естонія

Ліга D
21:45 Група D2 Сан-Марино – Люксембург
21:45 Група D2 Молдова – Білорусь

Третій тур

Четвер, 11 жовтня

Ліга А
21:45 Група A3 Польща – Португалія

Ліга B
21:45 Група B2 Росія – Швеція

Ліга C
21:45 Група C1 Ізраїль – Шотландія
21:45 Група C4 Литва – Румунія
21:45 Група C4 Чорногорія – Сербія

Ліга D
21:45 Група D3 Фарерські острови – Азербайджан
21:45 Група D3 Косово – Мальта

П’ятниця, 12 жовтня

Ліга А
21:45 Група A2 Бельгія – Швейцарія
21:45 Група A4 Хорватія – Англія

Ліга B
21:45 Група B3 Австрія – Північна Ірландія

Ліга C
21:45 Група C2 Греція – Угорщина
21:45 Група C2 Естонія – Фінляндія

Ліга D
21:45 Група D2 Білорусь – Люксембург
21:45 Група D2 Молдова – Сан-Марино

Субота, 13 жовтня

Ліга А
21:45 Група A1 Нідерланди – Німеччина

Ліга B
16:00 Група B1 Словаччина – Чехія
21:45 Група B4 Ірландія – Данія

Ліга C
19:00 Група C3 Норвегія – Словенія
21:45 Група C3 Болгарія – Кіпр

Ліга D
19:00 Група D1 Грузія – Андорра
19:00 Група D1 Латвія – Казахстан
19:00 Група D4 Вірменія – Гібралтар
21:45 Група D4 КЮР Македонія – Ліхтенштейн

Четвертий тур

Неділя, 14 жовтня

Ліга А
21:45 Група A3 Польща – Італія

Ліга B
19:00 Група B2 Росія – Туреччина

Ліга C
16:00 Група C4 Румунія – Сербія
21:45 Група C1 Ізраїль – Албанія
21:45 Група C4 Литва – Чорногорія

Ліга D
19:00 Група D3 Азербайджан – Мальта
19:00 Група D3 Фарерські острови – Косово

Понеділок, 15 жовтня

Ліга А
21:45 Група A2 Ісландія – Швейцарія
21:45 Група A4 Іспанія – Англія

Ліга B
21:45 Група B3 Боснія і Герцеговина – Північна Ірландія

Ліга C
21:45 Група C2 Естонія – Угорщина
21:45 Група C2 Фінляндія – Греція

Ліга D
21:45 Група D2 Білорусь – Молдова
21:45 Група D2 Люксембург – Сан-Марино

Вівторок, 16 жовтня

Ліга А
21:45 Група A1 Франція – Німеччина

Ліга B
16:00 Група B1 Україна – Чехія
21:45 Група B4 Ірландія – Уельс

Ліга C
21:45 Група C3 Норвегія – Болгарія
21:45 Група C3 Словенія – Кіпр

Ліга D
17:00 Група D1 Казахстан – Андорра
21:45 Група D1 Латвія – Грузія
19:00 Група D4 Вірменія – Македонія
21:45 Група D4, Гібралтар, Ліхтенштейн

П’ятий тур

Четвер, 15 листопада

Ліга А
21:45 Група A2 Бельгія – Ісландія
21:45 Група A4 Хорватія – Іспанія

Ліга B
21:45 Група B3 Австрія – Боснія і Герцеговина

Ліга C
21:45 Група C2 Греція – Фінляндія
21:45 Група C2 Угорщина – Естонія

Ліга D
17:00 Група D1 Казахстан – Латвія
21:45 Група D1 Андорра – Грузія
21:45 Група D2 Сан-Марино – Молдова
21:45 Група D2 Люксембург – Білорусь

П’ятниця, 16 листопада

Ліга А
21:45 Група A1 Нідерланди – Франція

Ліга B
21:45 Група B1 Словаччина – Україна
21:45 Група B4 Уельс – Данія

Ліга C
21:45 Група C3 Кіпр – Болгарія
21:45 Група C3 Словенія – Норвегія

Ліга D
19:00 Група D4 Ліхтенштейн – КЮР Македонія
21:45 Група D4 Гібралтар – Вірменія

Субота, 17 листопада

Ліга А
21:45 Група A3 Італія – Португалія

Ліга B
19:00 Група B2 Туреччина – Швеція

Ліга C
21:45 Група C1 Албанія – Шотландія
16:00 Група C4 Сербія – Чорногорія
21:45 Група C4 Румунія – Литва

Ліга D
19:00 Група D3 Азербайджан – Фарерські острови
19:00 Група D3 Мальта – Косово

Шостий тур

Неділя, 18 листопада

Ліга А
16:00 Група А4 Англія – Хорватія
21:45 Група А2 Швейцарія – Бельгія

Ліга B
19:00 Група B3 Північна Ірландія – Австрія

Ліга C
21:45 Група C2 Угорщина – Фінляндія
21:45 Група C2 Греція – Естонія

Ліга D
21:45 Група D2 Сан-Марино – Білорусь
21:45 Група D2 Молдова-Люксембург

Понеділок, 19 листопада

Ліга А
21:45 Група A1 Німеччина – Нідерланди

Ліга B
21:45 Група B1 Чехія – Словаччина
21:45 Група B4 Данія – Ірландія

Ліга C
21:45 Група C3 Кіпр – Норвегія
21:45 Група C3 Болгарія – Словенія

Ліга D
19:00 Група D1 Андорра – Латвія
19:00 Група D1 Грузія – Казахстан
21:45 Група D4 Ліхтенштейн – Вірменія
21:45 Група D4 КЮР Македонія – Гібралтар

Вівторок, 20 листопада

Ліга А
21:45 Група A3 Португалія – Польща

Ліга B
21:45 Група B2 Швеція – Росія

Ліга C
21:45 Група C1 Шотландія – Ізраїль
21:45 Група C4 Сербія – Литва
21:45 Група C4 Чорногорія – Румунія

Ліга D
19:00 Група D3 Косово – Азербайджан
19:00 Група D3 Мальта – Фарерські острови

Фінальний етап

Фінальна стадія (серед переможців груп Ліги А): 5-9 червня 2019 року
Жеребкування стикових матчів ЄВРО-2020: 22 листопада 2019 року
Стикові матчі ЄВРО-2020: 26-31 березня 2020 року

Джерело: UEFA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Натисніть, щоб коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Стрічка новин

Уверх

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: