Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Китай назвав ціну своєї вакцини від коронавіруса

Вакцина від коронавіруса китайської фармацевтичної корпорації «Сінофарм» надійде в продаж на ринок в грудні цього року за ціною близько 150 доларів. Про це заявив у вівторок голова правління, секретар партійного комітету корпорації Лю Цзінчжень.

«Після завершення третьої фази міжнародних клінічних випробувань можна буде приступити до реєстрації інактивованої вакцини. За нашими розрахунками, до кінця грудня цього року вона може з’явитися на ринку», – сказав Цзінчжень.

За його прогнозами, Пекінський дослідний інститут біопрепаратів зможе виробляти до 120 млн інактивованих вакцин на рік, ще 100 млн зможе виробляти Уханьський інститут біопрепаратів.

«Мені особисто зробили дві ін’єкції вакцини, ніяких побічних ефектів не було. Після того, як інактивована вакцина надійде на ринок, її ціна не буде дуже високою: вона буде десь в районі декількох сотень юанів. Якщо говорити про дві ін’єкції, то ціна буде в межах 1 000 юанів (близько $144)», – вказав Цзінчжень.

Як повідомив Цзінчжень, після однієї ін’єкції ймовірність захисту становить десь 97%.

«Звичайно потрібно десь півмісяця, щоб вийти на рівень, якого буде достатньо для протидії COVID-19. Якщо зробити дві ін’єкції, то ймовірність захисту може досягти 100%», – додав Цзінчжень, зазначивши, що інтервал між першою і другою ін’єкцією становить зазвичай 28 днів.

За його словами, необов’язково проводити вакцинацію всіх 1,4 млрд жителів Китаю: вакцину необхідно прищепити трудящим людям, які проживають в густонаселених районах країни.

Інактивованих вакцин входять до Sinopharm Уханьского інституту біопрепаратів і Пекінського дослідного інституту біопрепаратів отримали дозвіл на початок першої і другої фаз клінічних випробувань, результати яких були опубліковані в червні. 23 червня Sinopharm початку третю фази клінічних випробувань інактивованої вакцини в ОАЕ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: