Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Коронавірус міг поширитися з наукової лабораторії в Ухані

Спалах коронавіруса 2019 nCoV могла початися в науковій лабораторії китайського Ухань. Про це повідомили біологи Ботао Сяо і Лей Сяо в своєму звіті про можливі джерела штаму, передає London loves Business.

У звіті зазначено, що в одній з місцевих лабораторій проходило дослідження перебігу коронавіруса у кажанів. У документі йдеться про дві лабораторії, при цьому одна з них розташована в 280 метрах від ринку морепродуктів.

«Ми коротко вивчили історію лабораторій і припустили, що коронавірус, ймовірно, став наслідком експериментів в лабораторії», – повідомили вчені.

При цьому вони оскаржують офіційні висновки китайських властей про те, що вірус перейшов від кажанів до людей на ринку морепродуктів. За їхніми словами, дуже мала ймовірність того, що рукокрилі були на ринку.

«Згідно з муніципальними звітами і свідченнями 31 жителя і 28 відвідувачів, кажан ніколи не був джерелом їжі в місті і на ринку не було ні одного кажана», – зазначено в звіті.

Також вчені допустили можливу природну рекомбінацію або наявність проміжного господаря коронавіруса, але поки що для цього мало доказів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: