Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Коломойський виступив за зближення з Росією

Україні потрібно покращувати свої відносини з Росією. Про це олігарх Ігор Коломойський заявив в інтерв’ю The New York Times.

«Вони сильніше. Ми повинні поліпшити з ними відносини. Люди хочуть миру, доброго життя, вони не хочуть воювати. А ви (американці) змушуєте нас воювати, навіть не даючи нам на це гроші», – сказав Коломойський журналістам видання.

The New York Times припускає, що цей коментар частково відображає роздратування Коломойського тим, що Захід і МВФ схиляють українське керівництво не повертати олігархові Приватбанк.

За словами Коломойського, він не відчуває особливих симпатій з Росії, але Захід «підвів Україну», не давши їй достатньо грошей і виходів на ринки. Американців він звинувачує в тому, що вони використовують Україну як важіль для ослаблення Росії, свого геополітичного конкурента.

Також Коломойський вважає, що відновлення зв’язків з Росією необхідні для економічного виживання України, а пролита за останні роки кров «буде забута» за 5-10 років.

Олігарх стверджує, що отримання фінансів від Росії може замінити кредити МВФ, що вимагає проводити антикорупційні реформи.

«Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони з задоволенням дали б їх нам сьогодні», – вважає Коломойський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: