Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Камельчук: Україна втрачає енергію через проституцію, це у ведах розписано

Нардеп від партії «Слуга народу» Юрій Камельчук заявив, що проституція призводить до втрати енергії в усій країні, зокрема в Україні, що доводять веди. Про це він заявив в інтерв’ю «Мокрик по живому» на «Громадському».

«Мої переконання мають тут ширше значення, ніж просто по відношенню до однієї людини. Роздача своєї енергії, і особливо іноземцям – я з цієї точки зору скажу, – призводить до зменшення кількості енергії в даній країні, зокрема в Україні», – зазначив Камельчук.

За його словами, проституція забирає енергію у жінки. «І вона точно не додає енергію чоловікові, який йде до подібної жінці», – сказав депутат.

Він додав, що про це свідчать і медичні дослідження.

«Якщо ви не знаєте, при нагоді можу вам навести приклади, вам багато психологів про це розкажуть. Це у ведичних науках розписано», – зазначив Камельчук.

У відповідь ведучий сказав, що веди не пов’язані з доказовою медициною, а відносяться до філософії, але нардеп не погодився з ним.

«Там є медичні трактати, військові трактати, які розписані давно, і багато речей використовується до цього часу – математичні, геометричні, архітектурні. Там розписані абсолютно всі науки, які зараз застосовуються. Єдине, що технології трохи інші», – пояснив Камельчук.

Також він назвав аборти «знищенням психофізичного стану жінки».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: