Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Кам’янець-Подільський замок: на башті Лаській відновлять дах

2 лютого народний депутат Ігор Марчук зустрівся з міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченко. Як повідомив Ігор Петрович, того дня вони мали розмову про можливості знайти фінансування для реставрації та відновлення Фортеці Кам’янця-Подільського, інших об’єктів культурно-історичної спадщини краю та розробки культурно-економічної концепції розвитку Кам’янця-Подільського.

«Під час зустрічі з міністром Олександром Ткаченко домовились про фінансування проєкту концепції. Також міністр підтвердив готовність відреставрувати зруйнований буревієм дах на башті Ласька, по якій ПКД та експертиза готові. Тому маємо шанс, що це нарешті станеться», – зазначив народний депутат Ігор Марчук.

Ннагадаємо, що 5 серпня 2021 року Кам’янцем-Подільським пронісся буревій, який завдав шкоди і Старому замку: зірвав дах з башти Ласької, дерев’яні конструкції якого віднесло вітром на понад 25 метрів і кинуло на дах пристінного корпусу, завдавши пошкоджень. Наразі дах зазначеного корпусу відновили. На черзі – накриття башти Ласької.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: