Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Кабмін зібрався впроваджувати ще три «безвіза» з ЄС

Українська влада працюватиме над впровадженням ще трьох «безвізів» на шляху до Євросоюзу – промислового, продовольчого та авіаційного. Про це розповіла віце-прем’єр з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина в інтерв’ю ТСН.

За її словами, на саміті Східного партнерства 18 червня багато країни говорили саме про Україну, як про країну, яка повинна стати частиною ЄС.

«Я як людина, яка відчуває і розуміє тренди і тримає цю рамку за посадою, забезпечую, щоб саміт був насичений порядком, яка потрібна бізнесу. Перш за все, це – «промисловий безвіз», який забезпечить вільний рух нашої продукції на ринок ЄС, адже вже зараз наша продукція виробляється і розміщується на основі європейських правил», – зазначила Стефанишина.

За її словами, окремим пріоритетом зараз є «продовольчий безвіз», тому що Україна адаптувала своє законодавство щодо якості, безпеки продукції.

«Зараз ми більш впевнені в тій продукції, яку ми навіть в супермаркетах купуємо. Тому Україна заслуговує, щоб для цих видів продукції ми теж мали безвіз», – продовжила Стефанишина.

Також вона впевнена, що Україна доб’ється угоди про спільний авіаційний простір з ЄС.

«Я вважаю, що під час коронакризиса під час обмежень внутрішнього переміщення всередині Європи авіасполучення – це ідеальний час сконцентруватися на переговорах, на врегулюванні проблемних питань. І коли переміщення всередині Європи буде більш вільним, ми зможемо не тільки відновити безвізові умови поїздок, але і підписати угоду, яка стане «авіаційним безвізом». Це три наріжних камені», – резюмувала Стефанишина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: