Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Кабмін збирається вивести з обігу паспорта-книжки – терміни

В Україні планується поступове виведення паперових паспортів із заміною їх на пластикові ID-карти. Про це 12 серпня повідомив прес-центр Міністерства внутрішніх справ.

Запропонований закон передбачає, що якщо громадянину України необхідно буде вклеювати наступне фото, паспорт у формі книжечки будуть замінювати на пластикову карту. А нові паспорти видаватимуть тільки у формі пластикових карт.

Терміни дії паспортів-книжок будуть наступні:

 • для осіб від 16 до 25 років – до 25-річного віку;
 • для осіб від 25 до 45 років – до 45-річного віку за умови, що до дня вступу в силу цього закону в паспорт вклеєна нова фотографія після досягнення особою 25-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений в період після досягнення особою 25-річного віку до дня досягнення нею 45 років, – фотокартку під час оформлення паспорта;
 • для осіб у віці від 45 років – безстроково за умови, що до дня вступу в силу закону в паспорт вклеєна нова фотографія після досягнення особою 45-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений після досягнення особою 45-річного віку, – фотокартку під час оформлення паспорта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: