Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Кабмін зберіг діючу ціну на газ для населення до 27 жовтня

Уряд України продовжив на два тижні дію спеціальних зобов’язань за цінами на газ для населення, які мали закінчитися 18 жовтня. Про це повідомило інформоване джерело в уряді, інформує Ukr.Media.

“Наскільки мені відомо, продовжили на два тижні. Але давайте дочекаємося публікації Кабміну”, – сказав співрозмовник у середу.

Раніше Кабмін продовжив дію спеціальних зобов’язань (PSO) з продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго за зниженою ціною до 18 жовтня. Про це повідомив прес-секретар прем’єр-міністра Володимира Гройсмана Василь Рябчук.

За його словами, під час засідання в п’ятницю урядом було прийнято рішення продовжити дію спеціальних зобов’язань до 18 жовтня. Таким чином, влада не дає підняти газові тарифи для населення, і намагаються втримати ціни на комунальні послуги.

Слід зазначити, що Кабмін вже не перший раз відкладає підвищення цін на газ. Так, в кінці серпня уряд продовжив наявні ціни на газ ще на місяць – до жовтня.

  • Як відомо, у березні 2015 року Україна і МВФ підписали меморандум про економічну і фінансову політику, яку країна повинна проводити в рамках програми EFF. Всього програмою передбачено отримання Україною близько $17 млрд, з яких вже виділено $7,7 млрд.
  • З липня 2017 року Україна і МВФ ведуть переговори про підвищення ціни на газ. МВФ наполягає на підвищенні вартості до економічно обґрунтованого рівня. Підвищення, за різними оцінками, може скласти від 30% до 60%, у зв’язку із зростанням цін на міжнародних ринках.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: