Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Голос Гончарука: у Зеленського примітивне розуміння економічних процесів

У мережі з’явився аудіозапис розмови нібито між прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком, першим заступником голови Нацбанку Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою, де вони обговорюють зміцнення гривні, розвиток економіки і президента України Володимира Зеленського. Відео опубліковано в «Telegram» на каналі «Таємниці депутата».

«У Зеленського є дуже примітивне, в цьому сенсі, просте розуміння економічних процесів. Є платіжний баланс. Платіжний баланс сильно не виправився, а гривню насильно зміцнили. Він шукає відповіді на це питання. У нього відповіді на це питання», – заявив нібито Гончарук.

Далі нібито Гончарук назвав себе «профаном в економіці» і «пофантазував» над причиною зміцнення гривні, нагадавши про «сильному і молодому парламенту», «впевненості в президенті», «зникнення страху у людей».

«Поки у нас не буде у президента в голові відповіді на це питання (про причини зміцнення гривні – прим. Ред.) – у нього буде порожнє місце там. До нього буде прилітати ця хрень на тему облігацій тільки тому, що у нього є туман в голові», – повідомив чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука.

https://t.me/tayni_deputata/369

З’явилася друга частина нібито розмови прем’єр-міністра Олексія Гончарука з іншими міністрами, де присутні намагалися зрозуміти, як пояснити народу – що відбувається з економікою країни. Запись опубликована на «Youtube».

«Я вас запросив, щоб подумати – як ми це срежесуємо. Давайте відповімо на питання: «Як ми з цим справляємося?» Зараз це виглядає так … ось у нас в 4 кварталі просяде економічне зростання. Був десь 4 і 6, а зараз буде по деяким оцінками 2. І … ухандохалі економіку! Реформатори-соросята ухандохалі економіку», – сказав нібито Гончарук.

Гончарук додав, що у «нас реально немає плану».

І третя частина:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: