Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Харківське БТІ впровадило нові сервіси обслуговування

У комунальному підприємстві «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» тепер працюють сервіси «Аpple Pay» та «Google Pay».

Про це повідомив АПУ директор департаменту реєстрації Олег Дробот. За його словами, безконтактні системи мобільних платежів дозволяють оплатити послуги у найкоротший час.

«Місяць тому в Україні стала доступною система мобільних платежів «Аpple Pay». Вона, поряд з такою системою, як «Google Pay», дозволяє здійснювати платежі ще швидше. Комунальне підприємство «БТІ» одним з перших в Україні впроваджує ці системи для своїх сервісів. У фронт-офісі підприємства у Центральному універмазі вже є безконтактні прийомні термінали. Для того, щоб провести оплату, потрібно витратити всього 10 секунд», – розповів Олег Дробот.

Він зазначив, що система дуже зручна і затребувана, оскільки заявникам не потрібно носити з собою банківську картку. «Після того як замовлення у БТІ вважається оформленим, адміністратор вносить відповідну суму за зазначені послуги в термінал, заявник підносить свій смартфон, вибирає прив’язану до нього банківську картку і підтверджує платіж», – роз’яснив директор департаменту реєстрації.

Також Олег Дробот нагадав, що у фронт-офісі КП «МБТІ» можна оплатити послуги через термінал – як будь-якою банківською картою, так і готівкою.

Фото krapka.club.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: