Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Експертиза: в міні Антоненко та ж речовина, що і в бомбі для Шеремета

Фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України підтвердили, що вилучені у підозрюваного Андрія Антоненко вибухова речовина і міна відповідають тим, які використовувалися при підриві авто журналіста Павла Шеремета. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Відповідно до висновку експертів, вилучений під час обшуку у підозрюваного речовий доказ є вихолощеною промислово виготовленою бойовою протипіхотною осколковою міною направленої дії МОН-50. 

Корпус вилученої МОН-50 виготовлено у 1987 році на заводі «Дунаріт» (партія 36) у місті Русе (Болгарія). Даний корпус МОН-50 був споряджений вибуховою речовиною ПВВ 5-А на «Самарському заводі вибухових речовин» у 1987 році (партія виготовлення корпусу 40).

У корпусі міни фахівці знайшли залишки вибухової речовини на основі гексогену. Саме цей матеріал і був в основі саморобних вибухових пристроїв, за допомогою яких скоїли замах на вбивство косівського підприємця та підірвали авто журналіста Павла Шеремета. 

На корпусі та всередині досліджуваного предмета експерти також виявили змішані біологічні сліди. Тож додатково фахівці встановлюватимуть їх належність.

Наразі підозрюваний відмовився пояснювати походження та мету зберігання вилученого предмета, посилаючись на норми ст. 63 Конституції України. Окрім того, затриманий відмовляється від проведення слідчих експериментів і надання показань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: