Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Економіка України виходить з кризи – НБУ

Українська економіка починає виходити з кризи, пов’язаною з коронавірусним карантином. Про це йдеться в повідомленні Національного банку за підсумками засідання Комітету монетарної політики (КМП), опублікованому в понеділок, 3 серпня 2020 року.

В ході засідання члени КМП відзначили, що високочастотні індикатори свідчать про поступове відновлення української економіки.

Відзначається, що в липні відновилося поступове відновлення роздрібної торгівлі та сповільнилося падіння споживчого імпорту.

Також, ділові очікування в торгівлі і промисловості практично вийшли на докарантинний рівень. Зростання цін прискорилося через подорожчання енергоносіїв на світових ринках і поступового відновлення попиту.

У комітеті НБУ вважають, що в таких умовах економіка все ще потребує стимулюючої монетарної політики і збереження облікової ставки НБУ на рівні 6% є оптимальним рішенням.

Це залишає банкам достатній простір для зниження ставок по кредитах та депозитах і направлено на забезпечення помірної інфляції в 2021-2022 роках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: