Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

«Динамо» вириває перемогу в «Шахтаря» у матчі за Суперкубок України

В Одесі на стадіоні «Чорноморець» гранди українського футболу розігрують перший трофей нового сезону.

Київське «Динамо» перемогло донецький «Шахтар» із рахунком 2:1 та виграло Суперкубок України.

Зазначимо. що першими відкрили рахунок у цьому протистоянні підопічні Луїша Каштру – Алан Патрік, опинившись першим на підборі після розіграшу кутового, пробив Бойка з близької відстані точним ударом у кут воріт. Це взяття воріт сталося на другій компенсованій до першого тайму хвилині.

«Гірники” контролювали ситуацію в цьому поєдинку до 80 хвилини, поки Микита Бурда головою не замкнув навіс із кутового від Карлоса Де Пени, який підсилив гру команди з лави для запасних.

Не встигли донеччани отямитися, як «біло-сині» вдруге забили у сітку їхнього голкіпера Андрія Пятова. Денис Гармаш, отримавши передачу з глибини поля, завдав точного удару в кут з меж штрафного. Саме цей гол виявився останнім у цій зустрічі та приніс, таким чином, команді Олександра Хацкевича Суперкубок України-2019.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.