Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Дудь пояснив, чому вирізав частину інтерв’ю Івангая про війну з Росією

Через півтора місяці після публікації випуску зі своєю участю Іван Рудська (Івангай) запитав у Twitter, чому журналіст Юрій Дудь вирізав момент інтерв’ю, де він говорить про війну Росії з Україною. Дудь пояснив свої дії в Telegram-каналі.

«Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся – жертва голодомору. Дідусь – жертва НКВД репресій. А тепер Україна має війну з Росією», – написав Івангай.

Один з читачів запитав його, чому Дудь не включив цю частину у відео з інтерв’ю.

«Сс*кло е*аное», – відповів Івангай.

Дудь відповів, що вони тихі хлопці і майже ніколи нічого про себе не коментують, але тут справа стосується принципової для них речі – коректності монтажу.

«1. У день виходу інтерв’ю Івангай кинув мені в телеграм: “Дуже круто, спасибі!” Але ок, цілком допускаю, що він це написав, ще не подивившись випуск. 2. Коли ми зараз спілкуємося з людьми, наша головна мета – дослідити героя. При цьому нам важливо не змучити глядача, тому у нас є монтаж – і з 4, 5, 6, 7, 10 годин запису до глядача добирається сильно менше», – написав він.

Журналіст зазначив, що як правило, на монтажі викидається все нецікаве, а іноді те, що могло б бути цікавим, але висловлено настільки недоладно, що це дуже складно і зрозуміти, і просто слухати.

«Такий монтаж нам здається повагою і по відношенню до глядача, і по відношенню до героя. Хвилюєшся, плутаєшся в хронології і в логічних зв’язках, не до кінця розумієш, що хочеш сказати – це нормально, тим більше для людини з мінімальним (про що він сам говорить) досвідом публічних виступів. І так само нормально не брати це до підсумкового монтажу. Тому що наше завдання – не показати героя максимально безглуздим і не назбирати вогненних цитат для заголовків. Наше завдання – дич. початок попереднього абзацу», – пояснив Дудь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: