Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Дубілет пояснив, як нарахував 37,2 млн українців

Міністр КМУ Дмитро Дубілет пояснив, як з жовтня по грудень 2019 року розраховував кількість населення України. Про це чиновник розповів на брифінгу за методологією оцінки чисельності населення, повідомляє Укрінформ.

«У держави вже достатньо інформації для того, щоб зробити цю оцінку. Наше головне завдання полягало в тому, щоб правильно зібрати дані з різних джерел, а це складно», – повідомив Дубілет.

За словами міністра, для розрахунків використовувалися дані операторів зв’язку, дані реєстру соціального страхування щодо осіб, які старші 60 років, реєстру актів цивільного стану для осіб у віці до 14 років, реєстру платників податків. Також використовувалися дані про перетин громадянами України та іноземцями державного кордону. Всі зібрані дані звірялися з реєстрами статево-вікової структури населення України, які веде Держстат.

Дубілет додав, що робоча група не мала можливості розрахувати кількість громадян України, які перебувають в Криму і на непідконтрольною території Донбасу, а також тих, хто постійно проживає на кордоном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: