Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

До кінця року в Новгородці запрацюють сучасні очисні споруди

Новогородка (сучасні очисні споруди)У 2017 році управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації розпочала проект з реконструкції очисних споруд потужністю м3/добу в смт Новгородка. Генеральним підрядником стало ТОВ «Арталекс».

Запланована кошторисна вартість проекту становилабільше 10 млн. грн.

Проте, як повідомили АПУ офіційні джерела, у ході будівництва виникла необхідність проведення додаткових робіт, що неможливо було визначити в первинному проекті, а саме: реконструкції частини підвідного напірного каналізаційного трубопроводу, встановлення зовнішніх ліній електропостачання та дизельного генератора,капітального ремонту адміністративної будівлі на території очисних споруд, дообладнання та пусконалагоджувальних робіт системи очистки.Проект також потребує додаткових коштів на приєднання до мереж обленерго.

Сьогодні недобудовані очисні споруди оглянув голова облдержадміністрації. Про ситуацію, що склалася на будівництві, Сергію Кузьменку доповіли заступник начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Ігор Царьов та директор ТОВ «Арталекс» Олександр Сипливець.

За їх словами вже встановлено біологічні очисні споруду «Diotal», облаштовано колодязь гасника та колодязь з решітками перед очисними спорудами, до нової системи очищення підключено самоприпливний колектор, облаштовано камеру знезараження, реконструйовано мулові майданчики тощо. Більшу частину будівельних робіт сьогодні вже виконано, освоєно 9,9 млн. грн.

– Ми приділяємо значну увагу покращенню екологічної ситуації в області – сформовано екологічний фонд, коштами якого облаштовуються сміттєзвалища, зводяться очисні споруди. У Новгородці ми маємо вирішити давню проблему – біологічну очистку стічних вод. Нові очисні споруди плануємо запустити вже восени цього року, – наголосив Сергій Кузьменко.

Голова облдержадміністрації запевнив, що на ближчій сесії обласної ради ініціюватиме виділення додаткових коштів на реконструкцію очисних споруд у Новгородці та наголосив, що якість виконаних робіт знаходитиметься під особливим контролем фахівців.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: