Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

День фотографа: посміхніться, вас знімкують!

Петро ІгнатьєвЩороку 12 липня в Україні відзначають День фотографа. 2018-ий не став винятком, повідомляє АПУ.

Якщо говорити про винуватців свята, то багато хто жартує, що в цей день можна привітати усіх, хто має фотоапарат або мобільний телефон з фотокамерою. Однак професія фотографа – це не тільки наявність відповідної техніки та знімкування усього навколо, а й щоденна праця, унікальний талант, який дається не кожному. Щоб зробити якісні і живі знімки, потрібно мати особливе бачення картини.

12 липня у краєзначому відділі Кам’янець-Подільскої центральній міській біліотеці імені Костя Солухи довели це вчергове. У День фотографа відвідувачам представили світлини у форматі фотосушки, на яких усмішки кам’янчан і гостей міста, зафіксовані у найрізноманітніших місцях. Чому обрали саме світлини із посмішками? Бо поставили за мету подарувати радість і змусити відвідувачів просто ще раз усміхнутися.

А зазнімкував посмішки фотохудожник Петро Ігнатьєв – знаний не тільки у Кам’янці-Подільському, а й далеко поза його межами. Він – учасник 116 фотовиставок в Україні та 22 міжнародних фотовиставок. Його роботи експонувались в Польщі, Австрії, Франції, Італії, Гон-Конзі, Сербії, Румунії та Туреччині.

У своє професійне свято Петро Дмитрович презентував у краєзнавчому відділі ще й власну фотовиставку «Мандри пілігрима Європою», яка присвячена його подорожам по країнах Європи – Польщі, Німеччині, Румунії.

Мандри пілігрима Європою.

Фото Катерини ПРОНІНОЇ та Петра ІГНАТЬЄВА.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: