Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

ДБР почало кримінальне провадження щодо державної зради Порошенко

Державне бюро розслідувань почало кримінальне провадження з питання державної зради колишнього президента України Петра Порошенка під час підписання Мінських угод. Про це повідомив на Telegram-каналі адвокат Андрій Портнов.

«У 2015 році Порошенко прибув до Мінська разом з делегацією іноземних лідерів держав і дав вказівку на підписання угоди, в рамках якої будь-які зміни до Конституції з приводу Донбасу, а також те, що стосується місцевих виборів, повинні узгоджуватися з лідерами окупованих в України територій» , – нагадав правозахисник про те, що відбувалося в 2015 році на зустрічі в Мінську.

Адвокат зазначив, що Порошенко підписав угоди, за якими державний кордон України може повернутися тільки в тому випадку, якщо президентом буде вжито законодавчі дії, «узгоджені з лідерами окупованих територій».

Не раз заявляючи про те, що глави непідконтрольних територій знаходяться під контролем і впливом Росії, Порошенко підписав угоди таким чином, що «ніхто не може вийти за певні рамки цих документів», підкреслив Портнов.

«Усвідомлюючи, що воля лідерів окупованих територій залежить від волі РФ, Порошенко підписав угоду, за якою фактично відмовився від державного кордону України. … <…> … Я наполягаю на тому, що він повинен бути притягнутий до кримінальної відповідальності саме за цим фактом, з приводу державної зради», – резюмував адвокат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: