Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Богдан може бути причетний до афер на сотні мільйонів – ЗМІ

Глава АП Андрій Богдан може бути причетний до кредитних офшорним афер на сотні мільйонів гривень, повідомляється в розслідуванні «Наші гроші з Денисом Бігусом».

У розслідуванні вказано, що в 2011 році глава АП став власником маєтку в Конча-Заспі площею понад 1,5 тис. кв. м. У 2013 році його дружина придбала дві квартири в центрі Києва загальною площею в 300 кв. м. Також Богдан здає в оренду нежитлові приміщення на Дніпровській набережній, оформлені на нього, з’ясували журналісти.

За словами Богдана, він багато працював і займався підприємництвом, що дозволило йому придбати такий стан. У той же час з 2007 року глава АП працював на держслужбі, зазначено в розслідуванні.

За даними журналістів, Богдан надавав консультації по кредитним шахрайствам. Вони пов’язують з ним кредитну аферу із залученням офшорної компанії Idelberg resources INC з Віргінських островів. Крім нього, до неї причетні і бізнес-партнери Богдана Ігор Пукшин і Олександр Баулін, заявили розслідувачі. У 2014 році Богдан отримав довіреність на представництво компанії від Бауліна, зазначено в сюжеті.

Після цього в 2016 році Фонд гарантування вкладів виявив цю аферу. За допомогою офшорної компанії Світловодський маслосиркомбінат з групи «Клуб сиру» не розрахувався за кредит в розмірі близько 150 млн гривень в банку «Фінанси і кредит», відзначили журналісти. У Idelberg resources INC заявили, що хочуть отримати гроші комбінату, так як нібито займали їх ще до банку.

Справу розглядали в Господарському суді Київської області. За двома позовами компанія вимагала повернути 202 млн гривень, зайнятих раніше і за які підприємство нібито поручилася за позикою Карлівського заводу сухого молока. Маслосиркомбінат визнав свій борг на суді, а суд підтримав позови Idelberg resources INC.

Богдан добре знайомий з членом правління маслосиркомбінат Олександром Коваленком, стверджують журналісти. За їхніми даними, за дорученням Богдана Коваленко продає його землю в селі Забуяння Київської області. Також Богдан дружить з Романом Бабієм, який представляв у 2009 році інтереси підприємства в суді, зазначено в розслідуванні. При цьому Бабин працював з Богданом в фірмі «Пукшин і партнери».

У той же час Богдан підтвердив журналістам зв’язок з Idelberg resources INC.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: