Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Американець тричі за кілька місяців виграв у лотерею

Американець тричі за кілька місяців виграв в лотереюЗа останні кілька місяців жителю штату Меріленд тричі пощастило виграти в лотерею, повідомляє агентство «UPI», передає УНН.

Січневий виграш приніс американцеві перемогу в 50 тис. дол. У цілому, протягом листопада 2017 року – січня 2018, щасливчик виграв 110 тис. дол в лотерею.

Житель Меріленда планує витратити частину від виграних грошей на ремонт будинку.

Нагадаємо, результати проведених досліджень свідчать, що більшість людей грають в лотерею, щоб поліпшити своє фінансове становище. І українці не виняток. Лічильник мільйонерів державної лотереї «Лото-Забава» налічує вже 281 щасливчика, яким вдалося зірвати призи від 1 млн грн і більше. Тільки в 2017 році в Україні з’явилося 20 мільйонерів завдяки цій лотереї.

Виграні кошти переможці, в основному, витрачають на поліпшення житлових умов, вирішення фінансових проблем, придбання автомобіля, освіту для дітей чи онуків, і лише трохи залишають для задоволення своїх маленьких радостей у вигляді довгоочікуваної відпустки в різних куточках України або за кордоном.

Тобто, більшість українців ставляться до раптово виграних грошей, як до можливості поліпшити умови життя і шансу здійснити давні мрії. Тому і використовують вони їх розумно, і, в якійсь мірі, альтруїстично, на благо дітей і онуків.

Фото whqr.org.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: