Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Як вибрати камеру відеоспостереження?

Камера відеоспостереження – це технічно складний пристрій, який є одним з основних компонентів будь-якої системи відеоспостереження. Камера відеоспостереження призначена для отримання зображення / картинки для подальшого перетворення в відеосигнал і передачі до пристроїв обробки та зберігання даних – відеореєстраторів, відеосервера і т.п.

У цьому розділі представлені IP відеокамери камери відеоспостереження XIAOMI https://nadzor.ua/videonablyudenie/kamery-videonabludenia/ip-cameras-xiaomi та інші камери відеоспостереження різних форматів: MHD відеокамери, AHD відеокамери, TurboHD та HD-CVI відеокамери.

Всі камери відеоспостереження можна розділити за категоріями в залежності від:

 • Місця установки камери – вуличні камери (вуличне відеоспостереження), камери для внутрішньої установки (внутрішні камери);
 • за типом обробки і передачі відеосигналу сигналу – HD і AHD-камери (аналогові камери високої роздільної здатності), IP-камери (мережеві камери), CCTV аналогові камери (застарілий вигляд)
 • за способом передачі сигналу до відеореєстратора – провідні камери відеоспостереження, бездротові камери (wi-fi камери).

Як правильно вибрати камеру відеоспостереження?

Вибір камери відеоспостереження досить складний і відповідальний процес, тому що потрібно врахувати всі можливі параметри – від параметрів самої камери відеоспостереження до умов експлуатації та монтажу. При самостійному підборі відеокамери або ж готової системи відеоспостереження доведеться вивчити безліч спеціалізованої літератури, форумів, витративши на це багато свого дорогоцінного часу.

Уникнути всіх цих складнощів допоможе дзвінок фахівцям компанії “Nadzor”. Даний інтернет магазин має всі види систем відеоспостереження, всіх провідних світових виробників систем відеоспостереження (камери відеоспостереження, відеореєстратори).

Фахівці “Nadzor” допоможуть вам підібрати найбільш раціональне рішення в області систем відеоспостереження конкретно під ваші потреби і завдання за максимально вигідними цінами.

Де купити камери відеоспостереження?

Компанія  “Nadzor” пропонує купити камери відеоспостереження наступних виробників: ActiveCam, Atis, Axis, Dahua, Ezviz, Foscam, Hikvision, Imou, Samsung, Seven, Nadzor, Tecsar, LuxCam, Oltec, PoliceCam, Reolink, Hive і найкращої з лінійки Xiaomi. Вони здійснюють доставку по цілій Україні, консультації та допомога в підборі необхідного обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар першим

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: