Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Українці назвали найпопулярніші подарунки на 8 березня

Найпопулярнішим подарунком на Міжнародний жіночий день 8 березня серед українців стали квіти. Це показали результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

За даними КМІС, за останні два роки істотно збільшилося бажання жінок отримати в подарунок романтичну подорож.

У цьому році 18% респондентів очікують на свято квіти, 16% – прояв турботи і уваги і 13% – романтичну поїздку. Ще 5% опитаних сподіваються отримати ювелірні прикраси, 4% – романтичну вечерю і стільки ж – духи або косметику.

При цьому всього 1% очікує в подарунок книгу, що стало найнижчим показником за весь час опитувань з 2009 року. Також в порівнянні з 2019 роком на 8% зросло очікування романтичної подорожі.

Як показало опитування, за останні два роки з 10% до 5% скоротилася кількість чоловіків, яким нікому дарувати подарунки. При цьому з 13% до 12% зменшилася кількість жінок, яким нема від кого отримувати сюрпризи.

У КМІС зазначили, що дарувати ювелірну прикрасу на 8 березня мають намір 9% чоловіків, влаштовувати романтичну вечерю – 7%, а презентувати авто хотіли б 5% при бажаючих отримати його 2,5% жінок.

У той же час турботу і увагу хотіли б проявити 8% чоловіків, а організувати романтичну подорож – 10%.

Опитування проводили з 5 по 7 лютого методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера по всій території України, за винятком непідконтрольних їй територій. В ході дослідження опитали 2 005 респондентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: