Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Ринок працевлаштування у Львові: тонкощі пошуку роботи

Львівський ринок працевлаштування суттєво змінився під впливом карантину, тож дуже цікаво розглянути, які вакансії зараз є найбільш затребуваними та популярними.

Вакансії, що є найбільш затребуваними

Перед тим як шукати роботу у Львові, треба проаналізувати ситуацію, що склалася. Допоможе у цьому онлайн-сервіс OLX Робота. Так, робота у Львові налічує більш ніж 1600 різноманітних вакансій, ви вільні вибрати тип роботи та тип зайнятості, а також зарплату. Про найбільш затребувані вакансії ми й поговоримо.

Треба одразу відокремити такий напрямок, як «онлайн», який стосується доставки їжі, доставки непродовольчих товарів, продажу. Під час карантинних обмежень виріс сегмент кур’єрської доставки, тож потреба роботодавців у відповідних спеціалістах зросла. Зараз без проблем можуть працевлаштуватися:

 • водії;
 • кур’єри;
 • оператори служби підтримки;
 • пакувальники.

Ці професії відрізняються мінімальними вимогами до кандидатів, також не потрібен досвід роботи, лише навички праці.

Супермаркети (особливо ті, що також здійснюють доставку продуктів) працюють у пришвидшеному режимі, тож їм також потрібні водії, пакувальники, касири.

Актуальною є і фармацевтична галузь. Тут спостерігається приріст роботи, бо, крім звичайних провізорів в аптеках та медичних представників, завдяки новим умовам з’явилися деякі спеціалізовані вакансії. Мова йде, наприклад, про вірусолога-контролера, якого вважають доречним мати у штаті деякі компанії.

У інших напрямках також спостерігається велика активність. Так, до ТОПу потрапили банки, маркетинг, IT-сфера, бухгалтерія, продажі, медицина.

Що стосується готельно-ресторанного бізнесу, то він не має вже такого попиту, як було раніше, це стосується також музеїв та мистецьких закладів. Але все ж на OLX Робота можна знайти вакансії швейцара в готель, кухаря або працівника на кухню.

Співбесіда онлайн – пристосування до нових умов

На OLX Робота можна вибрати таку опцію, як співбесіда онлайн, такий формат зустрічей з рекрутерами набирає попиту. Він значно економить час, але HR-працівники зізнаються, що за таким форматом складніше оцінити кандидата.

Як вважають фахівці з працевлаштування, надалі гнучкий графік або віддалена робота будуть більше цінуватися не тільки у Львові, але і в Україні загалом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Будь першим хто прокоментує

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: