Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Китай – країна багатьох можливостей для бізнесу і туризму

Китай за останні кілька десятиліть зробив стрімкий стрибок вперед, ще буквально в 80-90-х роках це була така собі посередня країна, але подальші роки перевернули не тільки саму Піднебесну, але й змінили її роль в глобальній економіці, а також політиці. На сьогоднішній день важко найти товар, на якому б не писало “Зроблено в Китаю”.

Як результат, стрімкий економічний ріст не міг не привертати в країну інвесторів, а ще тут почала стрімко розвиватись туристична індустрія. Причому доволі часто туризм та бізнес об’єднуються в єдине ціле і люди поєднуюсь відпочинок з діловою поїздкою.

Діловий туризм в Піднебесній – це одне з найбільш пріоритетних напрямків в цій країні. Економіка Китаю розвивається досить активно, тому щорічно в країні проходить безліч виставок і конференцій. Шанхай і Гуанчжоу знайомі всім представникам світового бізнесу, тому що промисловість країни орієнтована на експорт.

Бізнес-туризм в Китаї притягує безліч підприємців з усього світу. Сюди приїжджають для участі в ярмарках і торгово-промислових конференціях. Бізнес-туристи становлять 20% від усього потоку гостей КНР. Цьому також сприяє:

 • Величезна кількість конференц-залів і ділових центрів, оснащених всім необхідним;
 • Високий сервіс обслуговування;
 • Безліч комфортабельних готельних комплексів;
 • Багата культурна спадщина країни;
 • М’який клімат.

Високий авторитет та значимість Піднебесної сприяє тому, що люди в інших країнах починають вчити китайську мову. Під це підлаштовуються й ті, хто допомагає освоювати чужі мови, наприклад, компанія ЄШКО одною з перших відреагувала на ріст популярності Китаю і долучила китайську до своїх послуг. Тепер на рівні з англійською, французьскою, німецькою та іншими мовами є й китайська.

Бізнес-туризм – це прекрасна можливість налагодити відносини з діловими партнерами. Але не варто забувати про те, що Китай – це дивовижна країна, багата історичними пам’ятками. Вирішивши робочі питання, можна відправитися на екскурсію в Шанхай, Гонконг або Пекін. В країні безліч можливостей для відпочинку, розваг, цікава кухня і незабутній колорит, який залишить у вас і ваших співробітників масу незабутніх вражень.

Китайська влада, а також китайський бізнес вже давно звернули увагу на те, на скільки цікавою та прибутковою может бути туристична інфраструктура. Як результат, вона за короткий проміжок часу суттєво розвинулась та стала приносити великі прибутки тим, хто в цій індустрії працює. І якщо знову повернутись до компанії ЄШКО то яскравим підтвержденням популярної Китаю є те, що на сайті компанії тут eshko.ua в числі найбільш затребуваних в українців є також китайська мова.  Вона знаходиться поряд з англійською, німецькою, польскою, іспанською, чеською, турецькою та арабською.

Якщо якась компанія планує відвідати виставки, конференції або інші заходи, що проходять в Китаї, то вона без особливих проблем знайде іншу фірму яка буде готова запропонувати їм повний спектр туристичних послуг. На сьогоднішній день велика кількість команій спеціалізується на організації відряджень, інсентив-турів та інших корпоративних заходів.

Зазвичай організація ділових поїздок цілком традиційна та включає в себе наступний спектр послуг:

 • Бронювання авіаквитків і номерів в готелях;
 • Транспортне обслуговування (трансфер, оренда авто);
 • Акредитація на захід, вхідні квитки;
 • Візова підтримка, оформлення страховок;
 • Пошук гідів і перекладачів;
 • Організація екскурсійних програм;
 • Кейтерінг.

Звісно, це далеко не повний перелік, можливі додаткові послуги, які заздалегідь обговоються. Зазвичай список затверджується після обговорення плану подорожі. Суб’єкти даного ринку розуміють високу конкуренцію, тому більшість з них до кожного клієнта має індивідуальний підхід.

Будь першим хто прокоментує

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: