Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Астролог розповіла, що символізує рік Свині

АстрологіяПрийдешній рік Свині за китайською традицією має символ родючості. Про це повідомила доктор астропсихології і інтегративної психологи Олена Осипенко в коментарі кореспонденту УНН.

«Рік Свині в 2019 році настане 5 лютого по китайській традиції – у другий молодик після дня зимового сонцестояння. Рік Свині має спочатку стихію Води, яка в Китаї має чорний або темно-синій колір. Вона символізує честь і гідність, здатність долати перешкоди, досягати поставлених цілей. А в даному році до стихії Води додається характеристика Землі. Ці стихії дружать один з одним і являють собою символ родючості», – зазначила астролог.

При цьому вона уточнила, що ця тварина уособлює в китайській традиції достаток, щедрість і інші матеріальні блага, тому рік буде сприятливий для шлюбів і народження дітей, які будуть щасливими, щасливими і чесними людьми. У фінансовій же сфері, за порадою астролога, необхідні обережність і розважливість. У цьому році удача буде сприяти людям з великим почуттям відповідальності, які використовують багатий творчий потенціал і уяву.

Також астролог зазначила, що багато китайців поняття не мають, якого кольору рік тієї чи іншої тварини, зате європейці це знають задовго до Нового китайського року.

Також зазначимо, що відсвяткувати зустріч Нового 2019 року в українських ресторанах можна буде від 500 гривень до 10 000 з людини, залежно від рівня закладу.

Також прес-служба Українського інституту соціальних досліджень ім. О.Яременко та Центру «Соціальний моніторинг» передає, що переважна більшість населення України планує зустрічати Новий рік вдома (68,4%).

Фото nbnews.com.ua.

Будь першим хто прокоментує

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: