Лише за першу половину червня ц.р. населення та ОСББ отримали в державних банках близько 3 тис. «теплих кредитів» на суму 122 млн гривень. Для порівняння фактично таку ж суму – 130 млн грн. «теплих кредитів» – залучено за весь червень минулого року.
Тож, четвертий рік роботи Урядової програми демонструє яскраво виражену позитивну тенденцію попиту, а саме – всезростаючу затребуваність суспільства у співфінансуванні енергоефективних заходів, які дозволяють у майбутньому суттєво заощадити на комунальних послугах та водночас насолоджуватися комфортом в оселі.
Зокрема, за два тижні червня залучено «теплих кредитів» на суму:
· 75 млн грн. – для утеплення індивідуального житла;
· 40 млн грн. – на утеплення ОСББ;
· 7,2 млн грн. – для встановлення твердопаливних котлів.
2018 рік став рекордним для ОСББ, які із самого початку дії програми у ц.р. поспішили скористатися Урядовою програмою.
У першій половині червня ц.р. ОСББ залучили удвічі більше коштів на енергоощадні заходи, ніж за весь червень 2017 року.
«Загалом, за 4 роки дії програми кількість ОСББ, які скористалися державною підтримкою, сягнула 2 тисяч. Обсяг залучених ними «теплих кредитів» перевищив 425 млн гривень!», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
При цьому, найбільшу суму «теплих кредитів», а саме – 208 млн грн., залучено ОСББ фактично за 2 місяці 2018 року.
Як пояснив С.Савчук, на рішення ОСББ щодо участі, безперечно, впливають вигідні та прозорі умови програми – можливість отримати з держбюджету співфінансування від 40 відс. до 70 відс. суми «теплих кредитів». Додаткову компенсацію можна отримати у містах, районах та областях, де запроваджено розроблені спільно з Держенергоефективності місцеві програми співфінансування за «теплими кредитами» (http://saee.gov.ua/uk/
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю
Будь першим хто прокоментує