Для того, щоб запобігти дитячому травматизму у період тривалого вимушеного відпочинку під час карантинних канікул, рятувальники продовжують нагадувати підростаючому поколінню про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності. Саме у час, коли діти залишаються без нагляду та мають більше часу на дозвілля, значно збільшується ризик потрапити у біду.
7 лютого представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели у Виноградненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Маріупольської міської ради просвітницький захід щодо правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. У заході взяли участь піротехніки та психологи ДСНС. Спочатку рятувальники провели опитування учнів, аби з’ясувати, чи знають діти, що таке вибухонебезпечні предмети та чому їх ні в якому разі не можна чіпати. Для школярів фахівці ДСНС прочитали лекцію про види боєприпасів, а також наочно продемонстрували, як виглядають міни та снаряди.
Водночас, до виставки пожежно-рятувальної служби Дніпропетровщини завітала група студентів з будівельного технікуму. Працівники музею провели для молоді цікаву екскурсію та ознайомили з історією й сучасністю Служби порятунку «101». Гості оглянули три зали виставки, в першому з яких переглянули документальний фільм про усі види робіт, які виконують пожежні-рятувальники, в другому ознайомились з історією, а в третьому побачили як запобігти пожежі чи іншим небезпечним ситуаціям.
Цього ж тижня рятувальники Хмельниччини разом з учнями молодших класів загальноосвітньої школи №2 смт Нова Ушиця приєдналися до Всеукраїнського конкурсу художньої та декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику – «Кращий пожежний – це ти обережний».
Загалом, різноманітні просвітницькі акції, уроки безпеки, а також екскурсії до пожежних частин відбулися цього тижня по всій території України.
Звернення співробітників ДСНС України до батьків:
Шановні батьки!
Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок до замерзлих водойм або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.
Пам’ятайте, що безпека вашої дитини – це, перш за все, ваша особиста відповідальність!
Фото з архіву ДСНС України.
Будь першим хто прокоментує