Помилка
  • Помилка завантаження модуля You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'AND falang_content.published=1 AND falang_content.reference_id IN(98,99,100,9' at line 4 SQL=SELECT falang_content.reference_field, falang_content.value, falang_content.reference_id, falang_content.original_value FROM pay_falang_content AS falang_content WHERE falang_content.language_id= AND falang_content.published=1 AND falang_content.reference_id IN(98,99,100,96,1,97,88,109,101,106,107) AND falang_content.reference_table='modules'

Роз`яснення, щодо самостійного отримання статусу учасника бойових дій.

За останній час все більше і більше бійців АТО звертаються до нас із запитаннями як оформити довідку учасика бойових дій, куди звертатися і які саме документи потрібні.

 

Щоб відповісти на ці питання, був розроблений алгоритм, якого треба дотримуватися для самостійного оформлення статуса учасника. 

 

У разі ж, якщо у Вас особливий або складний випадок - Ви завжди можете нам подзвонити для отримання консультацій та розглянення особисто Вашої справи.

 

(044) 222 98 38, (093) 947 97 67 - координатор ГО «Армія Патріотів України»

 

 

Роз’яснення, щодо самостійного отримання статусу учасника бойових дій.

Рішення про надання статусу учасника бойових приймається міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, яка утворюється Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Перелік документів для надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям (резервістам, військовозобов'язаним) та працівникам Збройних Сил України, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції:

  1. Довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітет) та територіальної цілісності України (зразок, встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413);
  2. Витяги із наказів по стройовій частині про убуття (прибуття) до військової частини після виконання завдань антитерористичної операції;
  3. Витяги із наказів по стройовій частині першого заступника керівника Антитерористичного центру (командира сектору) про прибуття для виконання завдань антитерористичної операції та вибуття до місця постійної дислокації;
  4. Копії посвідчень про відрядження (в разі їх наявності):
  5. Копії документів про отримання поранень (в разі їх наявності);
  6. Згода на збір та обробку персональних даних;
  7. З метою уникнення помилкового написання прізвища, ім'я та по-батькові, до документів додати копії паспорту учасника АТО, завірені ним власноручно («З оригіналом згідно», далі підпис та ПІБ особи й дата завіряння копії).
  8. Всі копії документів повинні бути завірені підписом командира (начальника) військової частини та скріплені гербовою печаткою.

 

Вищеперелічені документи подаються до Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України, що знаходиться за адресою: 03168, м. Київ, 168, Повітрофлотський пр-т., 6.  Телефон-факс (приймальня): 044-244-08-22.

 

Наполегливо рекомендую надавати документи до комісії з супровідним листом (2 екземпляри – один для комісії, інший Ваш, на якому комісія, що приймає документи, ПОВИННА поставити вхідний номер, дату та підпис особи, що прийняла документи).  В разі відмови ставити вхідний штамп та розписуватись в отриманні, необхідно направити дані документи поштою цінним листом з описом вкладеного. В описі вкладеного обов’язково необхідно прописати назву, номер (якщо він зазначений) та дату кожного документу із зазначенням кількості листів. Лист опису та чек відправлення зберігати до вирішення справи!

 

Учасники антитерористичної операції, звільнені з військової служби, документи подають через комісії обласних військових комісаріатів та міського військового комісаріату міста Києва.

 

 

Рішення про надання статусу учасника бойових дій приймається Міжвідомчою комісією в місячний строк та здійснюється відповідне інформування.

 

За додатковою інформацією можливо звертатися до:

-          Державної служби України з питань ветеранів, інвалідів та учасників антитерористичної операції: 01601, м. Київ, Музейний провулок, 12, тел.: (044) 281-08-48, (044) 281-08-50, (044) 281-08-48.

 

 

Читати 3391 разів
FaLang translation system by Faboba