Thursday, 03 September 2015 09:53

Представники ЗСУ приймуть участь у найбільших військових навчаннях в історії НАТО

Представники Збройних сил України візьмуть участь у наймасштабніших за всю історію НАТО військових навчаннях Trident Juncture 2015.

 

653563212Про це "Укрінформу" повідомив виконувач обов'язків голови Місії України при НАТО Єгор Божок.

 

"Так, представники Збройних сил України візьмуть участь у цих навчаннях. Буде задіяний наш військово-транспортний літак та, можливо, деякі інші оборонні компоненти, в залежності від безпекової обстановки на сході України", - сказав Божок.

 

На навчання також запрошено керівництво Міністерства оборони і Генерального штабу ЗСУ.

 

"Ці питання ще перебувають у роботі, але ближче до проведення навчань буде вже більш чітка конфігурація участі України у цих масштабних маневрах НАТО", - додав в.о. глави Місії.

 

Божок також нагадав, що 21-25 вересня в Україні на Яворівському полігоні пройдуть міжнародні навчання НАТО з реагування на кризові ситуації цивільного характеру "Україна-2015".

 

"Ми очікуємо близько тисячі учасників із 32 країн членів та партнерів Альянсу", - поінформував дипломат.

 

Найбільш масштабні навчання НАТО Trident Juncture 2015 пройдуть у період з 28 вересня по 6 листопада на територіях Італії, Португалії, Іспанії, Канади, Норвегії, Німеччині, Бельгії, Нідерландів, а також в Атлантичному океані і Середземному морі. У маневрах, які повинні продемонструвати готовність Альянсу до реагування в умовах сучасної війни, візьмуть участь близько 36 тис. військових із 30 країн-членів та партнерів.

 

Читати також: Яценюк поставив на контроль видачу земель учасникам АТО.

 

Опубліковано: Армія Патріотів України

Джерело: 5 канал

Read 5299 times
FaLang translation system by Faboba